Головна Про нас Інфраструктура Хід будівництва Новини Контакти +38 097 2000 777 +38 096 2000 777

Зустріч з рієлторами на нашому об’єкті

Зустріч з рієлторами на нашому об’єкті. У рамках співпраці з Асоціацією Фахівців з Нерухомості України по Івано-Франківській області на будівельному майданчику житлового району “Княгинин” будівельна компанія “Спілка забудівників” зустрілась з рієлторами міста.

Під час зустрічі обговорили будівництво II й III черг житлового району “Княгинин” та фінальної стадії будівництва житлового комплексу “Містечко Центральне”. Детально показали, як проходить будівництво сучасного ТРЦ “Княгинин” та дворівневого паркінгу на 250 автомобілів, який буде призначений для мешканців району і відвідувачів ТРЦ.

Загалом ми розповіли рієлторам про тонкощі процесу будівництва наших об’єктів та обговорили тісну співпрацю з ними. Фахівці ознайомились з нашим районом та відмітили авторський підхід до його розбудови. Зараз на території знаходиться багато культурних композицій та торгових об’єктів, а після запуску ТРЦ їх буде ще більше.

Проводимо такі ознайомлюючі заходи, щоб якісно реалізовувати нашу нерухомість, і споживачі були задоволені. Ми постійно розвиваємось та стаємо кращими для наших майбутніх мешканців!

За детальнішою інформацією про вартість та актуальні планування квартир та комерційної нерухомості телефонуйте у відділ продажу за номерами:

+380 97 2000 777
+380 96 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.

Інші новини:

Дякуємо за Вашу заявку!

Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом