Головна Про нас Інфраструктура Хід будівництва Новини Контакти +38 097 2000 777 +38 096 2000 777

Завершення будівництва підземного паркінгу

Завершення будівництва підземного паркінгу. Завершується будівництво багатофункціонального паркінгу №2 у житловому районі “Княгинин” від будівельної компанії “Спілка забудівників”.

Його відкриття заплановане на 10 грудня. Запуск паркінгу значно покращить життя мешканців, адже тут з’являться понад 400 паркомісць, електрозаправки та спеціальна система охорони.

Наразі готовність паркінгу – майже 100%. Укладання бруківки, більшість оздоблювальних робіт та обрамлення колон знаками розмітки для руху вже завершено. Залишились останні штрихи – нанесення внутрішньої розмітки для руху по паркінгу, встановлення пункту охорони, дорожніх знаків та маркування паркомісць.

Заїзд та виїзд з паркінгу організовуємо по тимчасовій схемі через в’їзну арку 13 корпусу з вулиці Княгинин. Зараз наші робітники завершують укладку бруківки в’їзду та оздоблення стелі й стін в’їзної арки. 

Цей паркінг розташований у дворі II черги, який також активно облаштовується. Тож після завершення усіх робіт, на території району буде ще один унікальний, закритий від автомобілів двір, з дитячими й спортивними майданчиками та унікальною відпочинковою зоною.

На території ЖР “Княгинин” є все необхідне для комфортного життя кожного! Станьте частинкою району – телефонуйте у відділ продажу за номерами:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.

Інші новини:

Дякуємо за Вашу заявку!

Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом