Головна Про нас Інфраструктура Хід будівництва Новини Контакти +38 097 2000 777 +38 096 2000 777

Заняття з охорони праці

Продуктивно розпочинаємо новий рік!

Сьогодні, 04.01, виконавці та майстри будівельних/монтажних робіт будівельної компанії Спілка забудівників відвідали заняття з питань охорони праці.

Захід розпочав головний інженер Спілка забудівників Рогів Іван Миколайович, вступним словом привітав усіх з новим роком та акцентував увагу на дотриманні правил техніки безпеки, адже це запорука збереження життя та здоров’я працівників!На заняття учасники нагадали основні положення Закону України «Про охорону праці». Начальник відділу нагляду в будівництві, енергетиці, машинобудуванні, котлонагляді на транспорті та зв’язку, Управління держпраці в Івано-Франківській області, пан Іванишин Андрій Володимирович, розповів про аналіз випадків травматизму за 2021 рік на будівельних майданчиках нашого міста.

Обговорили:

— вимоги з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках

— електробезпеку

— характерні особливості виробництва й загальні правила безпеки

— правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв та відповідного обладнання

— пожежну безпеку

— порядок надання першої допомоги потерпілим у разі нещасного випадку.

Також було ознайомлено усіх присутніх про адміністративну та кримінальну відповідальність працівників у разі порушення вимог охорони праці та техніки безпеки під час виконання будівельних робіт.

Тепер можемо приступати до роботи! Слідкуйте за нами, щоб дізнаватись про перебіг будівництва першими.

Інші новини:

Дякуємо за Вашу заявку!

Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом