Головна Про нас Інфраструктура Хід будівництва Новини Контакти +38 097 2000 777 +38 096 2000 777

Волонтерство поза роботою

Волонтерство поза роботою.

Наші працівники Руслан Кузьмин та його син Святослав Кузьмин з села Олеша роблять величезний вклад не лише для нашої компанії, але й для цілої України.

Вони вже забули, що таке відпочинок, адже вдень вони на роботі, а після — займаються волонтерством.

Один з кращих виконробів Руслан Кузьмин та його помічник — бригадир Святослав Кузьмин щодня роблять цінний вклад у будівництво житлового району “Княгинин”.

Зокрема, вони організували створення унікального мозаїчного панно, доклали багато зусиль у відкритті приватної гімназії та будівництві багатьох будинків.

Як тільки розпочалась війна, чоловіки приєдналися до односельців та почали волонтерити.

Вони скупляли та возили на схід необхідну для бійців амуніцію, їжу, ліки, тепловізори та навіть передали для ЗСУ власний автомобіль.

Руслан Кузьмин ділиться, що насправді досить важко поєднувати роботу на будівництві й волонтерство.

«Це наш обов’язок! А хто, як не ми? Ми в тилу і мусимо допомагати нашим хлопцям, — переконаний Руслан. — Держава не може забезпечити їх всім необхідним. Хлопці потребують допомоги, дзвонять чи пишуть і кажуть, що їм необхідно».

Виконроб розповідає, що наразі син у відпустці й часто возить волонтерську допомогу для військових. А сам Руслан, як тільки завершує роботу, — займається збором цієї допомоги.

Крім того, у них є ще фермерське господарство, яке теж потребує чималих зусиль. Руслан зізнається, що під час війни вже забув, що таке відпочинок.

«Мусимо побороти цю “нечисть”, — каже чоловік, — і аж тоді я відпочину».

Інші новини:

Дякуємо за Вашу заявку!

Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом