Головна Про нас Інфраструктура Хід будівництва Новини Контакти +38 097 2000 777 +38 096 2000 777

Вітаємо нашого ювіляра

Вітаємо нашого ювіляра. Сьогодні свій 60-річний ювілей відзначає виконроб будівельної компанії “Спілка забудівників” Микола Рогів.

Це ініціатор, бунтар – в хорошому розумінні цього слова, активна людина з міцним характером і вимогливим ставленням до роботи. Він постійно впроваджує нові інженерні підходи для розв’язання важливих питань і з задоволенням бере нові обсяги робіт.

Микола Миколайович ділиться, що працює у сфері будівництва вже 20 років, понад 5 з яких – у нашій компанії. За цей час виконроб зробив величезний вклад у будівництво трьох об’єктів – житлового кварталу “Центральний”, житлового комплексу “Містечко центральне” та житлового району “Княгинин”.

Він займався будівництвом паркінгів, десятків будинків, комерційних приміщень та брав участь у влаштуванні благоустрою дворів та кільця. Наголошує, що кожного дня з командою працюють над якістю будівництва і вдосконаленням роботи.

Микола Рогів жартує, що з одного боку радіє дню народженню, а з іншого сумує – бо 60 років це таки багато.

“Дякую Богу, що дожив до цих років. Мені приємно, що ми відзначаємо цей день у компанії, буде весь колектив і всі вітатимуть мене, поділятимуть мою радість, – ділиться виконроб. – Радий, що є можливість поспілкуватися з колегами й поза роботою. У передчутті цього дня трохи хвилююсь, але думаю, що все буде добре”.

Будівельна компанія ”Спілка забудівників” з радістю вітає Миколу Рогіва з Днем народження. Найперше, бажаємо здоров’я, щастя та мирного неба над головою. Успіху у всіх справах, натхнення та достатку. Також бажаємо якомога довше залишатися таким наполегливим, яким він є. І щоб ми ще роки тісно, пліч-о-пліч, працювали й розбудовували наше рідне місто.

Інші новини:

Дякуємо за Вашу заявку!

Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом