Головна Про нас Інфраструктура Хід будівництва Новини Контакти +38 097 2000 777 +38 096 2000 777

Відкриття підземного паркінгу

Відкриття підземного паркінгу. Завершується будівництво й облаштування благоустрою підземного паркінгу №2 у житловому районі “Княгинин” від будівельної компанії “Спілка забудівників”. 

Це перший в Івано-Франківську багатофункціональний паркінг, що умовно складається з одно та двоповерхової частин. Тут заплановано понад 400 паркомісць, влаштування електрозаправок та системи охорони.

У нижньому рівні одноповерхового паркінгу вже на 90% виконане вимощення бруківки, завершуються оздоблювальні роботи по стелі та обрамленню колон знаками розмітки для руху по паркінгу. На верхній частині закінчуються роботи по вимощенню бруківки, влаштуванню лавочок, клумб і зелених зон. Наші робітники працюють над освітленням двору та обгородженню підвищеної відпочинкової зони, яка вже готова на 70%.

У двоповерховій частині тривають монолітно-залізобетонні роботи з завершення другого рівня. Також в районі паркінгу ведуться фасадні роботи по 11 і 22 корпусах.

Загалом тут буде унікальний, закритий від автомобілів двір, з дитячими й спортивними майданчиками та сучасною відпочинковою зоною.

Відкриття одноповерхового підземного паркінгу очікується 10 грудня. Це не лише покращить життя мешканців, але й дасть можливість власникам квартир безперешкодно підвозити необхідні матеріали для облаштування житла.

Крім того, 16 грудня о 15:00 у цьому ж дворі ми запланували святкування Дня святого Миколая для мешканців житлового району та учнів гімназії. Бажаємо, щоб навіть у такий час дітки відчували радість та дух цього свята. Будуть сюрпризи…

За інформацією про актуальні планування квартир та бронювання паркомісць телефонуйте за номерами:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.

Інші новини:

Дякуємо за Вашу заявку!

Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом