Головна Про нас Інфраструктура Хід будівництва Новини Контакти +38 097 2000 777 +38 096 2000 777

Відкриття дворівневого підземного паркінгу

Відкриття дворівневого підземного паркінгу. Найбільший у регіоні перший дворівневий підземний паркінг у житловому районі “Княгинин” відкрила надійна будівельна компанія “Спілка забудівників”.

За якість та надійність цього об’єкту відповідальність несуть виконавці робіт та запевняють, що замовлення вийшло на всі 100%, адже у будівництві монолітних робіт вже мають досвід. Акцент робили на зручності та комфорті мешканців району.

Це дворівневий багатофункціональний підземний паркінг з оптимізованим рухом для авто, оснащений цілодобовою системою охорони й відеоспостереження, засобами пожежогасіння, автоматизованим управлінням в’їзду й виїзду з використанням талонів-абонементів та аварійним виїздом. А ще – він не боїться дощів, снігу чи граду.  

Він знаходиться у дворі II черги й розрахований на понад 400 місць. Заїзд та виїзд з паркінгу організували по тимчасовій схемі через в’їзну арку 13 корпусу з вулиці Княгинин. 

Завдяки надійним підземним паркінгам від будівельної компанії “Спілка забудівників”, ваші автомобілі завжди будуть у безпеці, а внутрішні двори – вільні від транспорту!

Детальніше про відкриття чергового паркінгу дивіться у відео:

Інші новини:

Дякуємо за Вашу заявку!

Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом