Головна Про нас Інфраструктура Хід будівництва Новини Контакти +38 097 2000 777 +38 096 2000 777

Відкриття чергового підземного паркінгу

Відкриття чергового підземного паркінгу. Сьогодні будівельна компанія “Спілка забудівників” здобула чергову перемогу – наш житловий район “Княгинин” став ще комфортнішим, особливо для власників авто. 

Ми відкрили ще один підземний паркінг, в якому розмістяться понад 400 автомобілів! Перші власники вже заїхали в паркінг і переконались, що він ідеально підходить для їхнього транспорту. 

А по-іншому й не може бути! Адже це дворівневий багатофункціональний підземний паркінг з оптимізованим рухом для авто, оснащений цілодобовою системою охорони й відеоспостереження, засобами пожежогасіння, автоматизованим управлінням в’їзду й виїзду з використанням талонів-абонементів та аварійним виїздом. А ще – він не боїться дощів, снігу чи граду.  

Поки заїзд та виїзд з паркінгу організували по тимчасовій схемі через в’їзну арку 13 корпусу з вулиці Княгинин. Далі – більше! 

Ми створюємо на території ЖР “Княгинин” найбільший в регіоні підземний паркінг. Завдяки йому ваші автомобілі завжди будуть у безпеці, а внутрішні двори – вільні від транспорту.  

За інформацією про вартість та актуальні планування квартир телефонуйте у відділ продажу за номерами: 

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.

Інші новини:

Дякуємо за Вашу заявку!

Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом