Головна Про нас Інфраструктура Хід будівництва Новини Контакти +38 097 2000 777 +38 096 2000 777

Українцям на майбутнє. “Для молоді, яка мріє і діє”

Українцям на майбутнє. “Для молоді, яка мріє і діє”. До Дня студента, 17 листопада на Бульварі Молоді на території житлового району «Княгинин» юнаки та дівчата разом із будівельниками БК «Спілка забудівників» заклали «Капсулу часу» та передали послання своїм нащадкам.

Разом написали сотню листів, у них — слова про те, якою наша країна буде через 69 років, про що мріють зараз, які традиції в українців та якими цінностями дорожать найбільше!

Ідея акції належить Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради. Ми радо підтримали та допомогли її реалізувати. Усе для того, щоб задокументувати особливість і важливість сьогоднішньої сторінки історії України, об’єднати молодь міста навколо теми національної гідності та активної громадянської позиції й створити нову тематичну туристичну точку у Франківській громаді.

У рамках акції, з нагоди Дня студента нагородили кращих юнаків та дівчат франківських вишів подяками міського голови Руслана Марцінківа, який разом із представниками ректоратів став почесним гостем урочистої події.

Капсулу часу буде відкрито в рік святкування 100-ї річниці Незалежності України, у 2091 році.

Подробиці у відео:

Інші новини:

Дякуємо за Вашу заявку!

Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом