Головна Про нас Інфраструктура Хід будівництва Новини Контакти +38 097 2000 777 +38 096 2000 777

“Тиждень чистоти” на території житлових об’єктів

Традиційно перед великими святами будівельна компанія “Спілка забудівників” проводить “Тиждень чистоти” на території житлових об’єктів, які розбудовує. Звичайно, з нашим ЖЕО все завжди чисте та доглянуте, але цього тижня стане ще краще!

Так, у житловому комплексі “Містечко Центральне” та житловому районі “Княгинин” наші працівники вже готують двори та під’їзди до новорічно-різдвяних свят. Ретельно виконують звичні обов’язки, виділяючи на них удвічі більше часу! 

Вони виходять позапланово на роботу, аби навести лад в усіх дворах, прибрати під’їзди, розчистити їх від будівельного сміття, яке власники, на жаль, не рідко залишають при облаштуванні житла, проводять профілактичні заходи з перевірки справності комунікацій та ліфтів. Загалом – докладають максимум зусиль, щоб усе було на найвищому рівні!

Крім того, наші працівники спонукають мешканців не викидати сміття з вікон, не залишати його на сходових майданчиках та підтримувати чистоту своєї території.

Ми постійно дбаємо про наших мешканців та їх комфортне проживання. З нами ви зустрінете у затишку не лише свята, але й кожен новий день. Телефонуйте у відділ продажу, наші менеджери підберуть ідеальне планування саме для вас:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.

Інші новини:

Дякуємо за Вашу заявку!

Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом