Головна Про нас Інфраструктура Хід будівництва Новини Контакти +38 097 2000 777 +38 096 2000 777

Святий Миколай у житловому районі “Княгинин”

Яскраве та незабутнє свято напередодні Дня Святого Миколая для учнів приватної школи “Крила” та дітей мікрорайону “Княгинин” подарувала відома та успішна будівельна компанія “Спілка забудівників”. Цього разу малечу вирішили здивувати – спекли величезну піцу, діаметром 2 метри, вагою 30 кілограмів. Над нею чаклували піцейоли кафе-пекарні “Кориця”.

Поки школярам на святі розповідають про дива, які творить Святий Миколай, запалюють вогники та загадують таємні заповітні бажання, до зали завітали несподівані гості, зі смачним сюрпризом, який викликав у дітей бурю емоцій та став “родзинкою” дійства.

Святкові заходи у переддень Святого Миколая у підшефних дитсадочках мережі “Вулик” та гімназії “Крила” у будівельній компанії “Спілка забудівників” вже стали доброю традицією. Благодійний ранок із помічником Миколая Чудотворця за їхньої підтримки відбувся також для півсотні дітей мікрорайону “Княгинин”. Не обійшлося без віршиків, пісень, подарунків, солодощів та частування піцою.

Такі заходи від “Спілки забудівників” – гарна ініціатива, а також свідчення того, що будівельна компанія не лише зводить житло, а й дбає про духовні цінності. Під егідою “Спілки забудівників” на Прикарпатті реалізовано чимало соціальних проектів, а також надано матеріальну допомогу потребуючим: дітям, військовим, релігійним організаціям та громадянам.

У житловому районі “Княгинин” сьогодні святковий та піднесений настрій! Успішна будівельна компанія “Спілка забудівників” вже відкрила свої двері для 630-ти його перших мешканців. «Княгинин» – це не тільки житловий комплекс, а маленьке містечко, в якому збуваються мрії! Продаж квартир у “Княгинині” триває, діють передноворічні знижки!

*Детальніше про святкування у відео

Інші новини:

Дякуємо за Вашу заявку!

Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом