Головна Про нас Інфраструктура Хід будівництва Новини Контакти +38 097 2000 777 +38 096 2000 777

Робіт багато, а професія одна: до всеукраїнського свята – Дня Будівельника

Робіт багато, а професія одна: до всеукраїнського свята – Дня Будівельника.

Ми продовжуємо знайомити вас із нашою командою з нагоди визначного свята – Дня Будівельника. Завдяки їм щодня розбудовуються житлові об’єкти будівельної компанії “Спілка забудівників”.

Перед вами Микола Небор – плиточник будівельної дільниці №7, який починав свою роботу з одного будинку по вулиці Коновальця. Далі він працював на соціальних об’єктах: по вулиці Сахарова виконував оздоблювальні роботи в школі й спортзалі, а на Мельника – в дитячому садку.

Також відмітився в ЖК “Надрічна Алея”, ЖК ”Зелений Двір”, в будинку по вулиці Дорошенка та ЖК “Містечко Центральне”, де виконував роботи не тільки в будинках, але й по цілому ТЦ “Київський. Наразі проводить плиточні роботи в будинках та облаштування благоустрою по Бульвару Молоді в ЖР “Княгинин”.

Для нас це дуже цінний працівник, адже він у нашій компанії уже понад 10 років. За всі ці роки Микола відточував свою майстерність і зараз став справжнім професіоналом своєї справи.

Він дуже активний у свої роботі, тому нам здається, що була б його воля – заклав би плиткою все місто! Але поки виконує роботи на наших об’єктах, які, завдяки його акуратності, виглядають ідеально.

Будівельна компанія “Спілка забудівників” – будуємо якісно та надійно!

Інші новини:

Дякуємо за Вашу заявку!

Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом