Головна Про нас Інфраструктура Хід будівництва Новини Контакти +38 097 2000 777 +38 096 2000 777

Продаж комерційних приміщень сучасного ТРЦ

Продаж комерційних приміщень сучасного ТРЦ. Надійна будівельна компанія “Спілка забудівників” веде активне будівництво сучасного торгово-розважального центру “Княгинин”, що розташований на магістральній вулиці Надрічна в однойменному житловому районі.

Усі роботи виконуються планово, без затримок та з дотриманням усіх будівельних норм!

Не зволікайте та розпочніть або розширюйте свій бізнес, придбавши комерційне приміщення нашого центру. ТРЦ “Княгинин” – це сучасний багатофункціональний простір з безліччю можливостей для розвитку власної справи. На першому поверсі розмістяться великі супермаркети, у другому й третьому офіси та бутики, а четвертому – заклади харчування та розваг. Доступні приміщення площею від 22 м² до 142 м².

Важливо, що перспективним є не лише сам центр, але й район в якому він заходиться, адже тут мешкатиме понад 12 тисяч людей. Це потужний архітектурно-дизайнерський район, який постійно розвивається. А днями тут відкрили дворівневий підземний паркінг на майже пів тисячі місць!

Сучасний підхід до будівництва, наявність підземних паркінгів, відсутність автомобілів у дворах виділяють цей район серед інших комплексів, а будівництво величезного ТРЦ – робить його найкращим для життя!

За інформацією про актуальні планування квартир та комерції телефонуйте у відділ продажу за номерами:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.

Інші новини:

Дякуємо за Вашу заявку!

Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом