Головна Про нас Інфраструктура Хід будівництва Новини Контакти +38 097 2000 777 +38 096 2000 777

Підсумки річної діяльності

Підсумки річної діяльності. Попри війну, будівельна компанія “Спілка забудівників” успішно завершує поточний рік.

Пишаємось, що у такий непростий час, коли практично неможливо реалізовувати нашу продукцію, ми майже безперебійно працювали та зуміли зберегти найголовніше – наш колектив.

Упродовж цього року “Спілка забудівників” здобула ряд досягнень у будівельній сфері! Ми планово розбудовували житлові об’єкти та розпочали зведення семи нових будинків.

Для нашого архітектурно-дизайнерського житлового району “Княгинин” 2022 рік був доволі насиченим. До Дня Незалежності України ми відкрили тут Бульвар Молоді, над завершенням якого у рекордні терміни працювали понад 100 людей. Його прикрашають дві композиції: “Молодість” – скульптура молодого атлета, який символізує силу, красу й завтрашній день нашої країни та “Хлопчик, який вітається” – талісман нашого району.

Восени на цьому ж Бульварі за ініціативи та участі міської ради, представників навчальних закладів, молодіжних організацій та студентів, заклали Капсулу часу для нащадків. Її мета – задокументувати важливість сьогоднішньої сторінки історії України та донести її особливість майбутнім поколінням, які відкриють капсулу в рік святкування 100-ї річниці Незалежності України.

Ще один наш об’єкт – житловий комплекс “Містечко Центральне”, що налічує понад 3,5 тисячі квартир, вже на завершальному етапі будівництва. Тут упродовж останнього року ми завершили будівництво 5 житлових будинків. Наразі закінчуємо підключення мереж та зведення останніх 5 будинків комплексу.

Тож, попри всі труднощі, ми заходимо у 2023 рік на позитивній ноті. Бажаємо, щоб він приніс нам перемогу, нові здобутки та добробут в кожен дім!

Розпочніть новий рік правильно – придбайте квартиру від надійної будівельної компанії “Спілка забудівників”! Телефонуйте, наші менеджери підберуть ідеальне панування для вас:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.

Інші новини:

Дякуємо за Вашу заявку!

Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом