Головна Про нас Інфраструктура Хід будівництва Новини Контакти +38 097 2000 777 +38 096 2000 777

Підписання меморандуму про співпрацю

Підписання меморандуму про співпрацю.

Будівельна компанія “Спілка забудівників” підписала Меморандум про співпрацю з Асоціацією Фахівців з Нерухомості України по Івано-Франківській області. Він потрібен, щоб наша робота була налагодженою і ми виробили спільні алгоритми дій.

Від сьогодні ми розв’язуватимемо важливі житлові питання спільно з Асоціацією рієлторів. Загалом наш діалог на ринку нерухомості означає розвиток для обох сторін та безпеку і якісний сервіс для споживачів.

“Сьогодні ми організували черговий захід – зустріч з Асоціацією рієлторів, які є нашими партнерами. Ми зацікавлені в тісній співпраці з ними, тому що це організовані люди, які відчувають потреби споживачів. Це дуже важливо у важкий військовий період. Адже ми проживаємо у відносно спокійному регіоні, який готується прийняти все більше людей. Нам потрібно закладати фундамент для відновлення економіки України”, – наголосив голова правління БК “Спілка забудівників” Микола Филюк.

Голова обласного відділення Асоціації Фахівців з Нерухомості України Віктор Фурдіяка переконаний, що наша співпраця є важливою та піде на користь ринку нерухомості.

“Цей день важливий для Асоціації, адже наша взаємодія з будівельною компанією набуває серйозних рис. Основна мета нашої організації – покращення рівня сервісу, який надають сертифіковані рієлтори. А оскільки ми реалізовуватимемо спільні заходи з “Спілкою забудівників”, я вважаю, що для споживачів це буде вагомим плюсом”, – зазначив Віктор Фурдіяка.

Щодня ми розвиваємось та стаємо кращими для наших майбутніх мешканців! За детальнішою інформацією про вартість та актуальні планування телефонуйте у відділ продажу за номерами:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44
.

Інші новини:

Дякуємо за Вашу заявку!

Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом