Головна Про нас Інфраструктура Хід будівництва Новини Контакти +38 097 2000 777 +38 096 2000 777

Перша з п’яти причин, чому варто завітати в наш район

Перша з п’яти причин, чому варто завітати в наш район. Окрім комфортних будинків у житловому районі “Княгинин” будівельна компанія “Спілка забудівників” створює ще й особливу атмосферу.

Одними із її складових є наші художні надбання, якими ми дуже пишаємося. Рекомендуємо вам завітати в наш район та подивитися на нашу гордість. 

Розпочнемо з нашої найпершої композиції, яка є національною пам’яткою цілої країни. Це пам’ятний знак загиблим підпільникам ОУН. 

Ми спорудили місце пам’яті діячів молодіжного націоналістичного підпілля, які у другій половині 1940-х років на Княгинині створили групу під назвою “Печера”.

Вони видавали друком пропагандивні листівки та брошури, які поширювали серед місцевого населення і повстанців. 

Коли їх викрили, аби не потрапити до рук агентів держбезпеки, молоді люди покінчили із життям. Унаслідок цієї боротьби ми не підкорилися волі загарбнику і дали великий поштовх для наступних подій. І тепер наша країна сильна та Незалежна.

Отже, першу причину ми вже назвали. Далі — більше!

Наша компанія щодня старається для наших майбутніх мешканців. За детальнішою інформацією про вартість та актуальні планування телефонуйте у відділ продажу за номерами:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.

Інші новини:

Дякуємо за Вашу заявку!

Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом