Головна Про нас Інфраструктура Хід будівництва Новини Контакти +38 097 2000 777 +38 096 2000 777

Переваги однокімнатних квартир

Переваги однокімнатних квартир. Бажаєте придбати квартиру від надійної будівельної компанії “Спілка забудівників”, але не можете визначитись скільки кімнат вам потрібно?

Ми допоможемо з вибором та розповімо про переваги кожної з квартир! Розпочнемо з однокімнатних.

Однокімнатні квартири є хорошим варіантом для тих, хто хоче розпочати нове життя у власній оселі і їм не потрібно багато простору. Для облаштування такого помешкання не знадобиться багато зусиль та коштів, а ще – вони легші в прибиранні та економніші в оплаті комунальних послуг.

Через вигоду в ціні, її можна використати як правильне капіталовкладення. Вартість “одинички” набагато менше варіантів більш просторих квартир, а продати її буде набагато легше. Крім того, її можна здавати в оренду, отримуючи стабільний пасивний дохід!

Ідеально продумане планування, простора кімната та затишна лоджія, зручні ванна й кухня – це все про однокімнатні квартири від БК “Спілка забудівників”.

Ми ретельно підійшли до їх планування, щоб ви могли використовувати увесь простір з користю. Пропонуємо квартири у житловому районі “Княгинин” площею від 30,4 до 49 м².

Ми щодня розбудовуємо наш житловий район і створюємо не просто квартири, а місце спокою та затишку для кожного! За детальнішою інформацією про вартість та актуальні планування телефонуйте у відділ продажу:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.

Інші новини:

Дякуємо за Вашу заявку!

Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом