Головна Про нас Інфраструктура Хід будівництва Новини Контакти +38 097 2000 777 +38 096 2000 777

Нове життя українців зі сходу

Нове життя українців зі сходу. У цей важкий час багато українців переїжджають з “гарячих” точок до Івано-Франківська й одним із першочергових завдань для них є вибір житла. Будівельна компанія “Спілка забудівників” пропонує сучасні квартири у житловому районі “Княгинин” та житловому комплексі “Містечко Центральне”, що знаходяться в центрі міста.

Теплі й просторі кімнати, зручні планування з балконами та лоджіями, дворівневі видові квартири – усе продумано для максимального комфорту власників. А щоб вам було простіше, пропонуємо опцію «квартира з ремонтом під ключ».

Наші райони об’єднують всю Україну, адже окрім прикарпатців, їх обирають мешканці Києва, Донецька, Запоріжжя, Луганська, Харкова та Миколаєва. 

На фото уродженець Донецька Дмитро Сірман. У 2014 він переїхав до Харкова, а цього року – до Івано-Франківська, де розпочав нове життя у нашому житловому районі. Обрав саме його, адже окрім квартир сподобались підхід до будівництва, наявність підземного паркінгу, відсутність автомобілів у дворах та будівництво величезного ТРЦ.

ЖР “Княгинин” – це молодий район, який постійно розвивається! Бажаєте стати його частинкою? Телефонуйте, наші менеджери допоможуть з вибором ідеального житла для вас:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.

Інші новини:

Дякуємо за Вашу заявку!

Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом