Головна Про нас Інфраструктура Хід будівництва Новини Контакти +38 097 2000 777 +38 096 2000 777

Наше завтра – це насамперед діти

Сьогодні, коли у нашій державі точиться битва за майбутнє, ми повинні пам’ятати, що наше завтра – це насамперед діти.

Івано-Франківська Приватна гімназія “Крила”, збудована та реалізована за підтримки будівельної компанії “Спілка забудівників”, знаходиться у житловому районі «Княгинин».

З 3-го дня війни відновила дистанційний навчальний процес максимально повно й ефективно, задля підтримки психоемоційного стану гімназистів.

Адже у цей час для дітей так важливо почути добрі голоси вчителів, побачити своїх однокласників, робити звичні для себе справи.

Нещодавно гімназія розпочала гурткові заняття для гімназистів: квести, англійська мова, цікаві заняття, експеременти, спортивні ігри та змагання.

Під час цих занять діти максимально розслабляються, а можливість поєднувати фізичну активність та розумову діяльність позитивно впливає на гармонійний розвиток гімназистів.

Невдовзі розпочнеться реалізація спільного з ГО “Смарт Освіта” проєкту, націленого на забезпечення якісною освітою та дозвіллям дітей, які змушені були залишити свої домівки.

Як важливо кожній дитині зараз знати, що вона – важлива і потрібна, і що не зважаючи на будь – які труднощі світового масштабу, є ті, хто піклується про неї.

Івано-Франківська Приватна гімназія “Крила” запрошує на навчання учнів 1-го та 6-го класу а також продовжує набір у перший клас 2022-2023 навчання.

Більше про Гімназію можна дізнатись на сайті: kryla.education
Або за телефоном: +38 (067) 04-77-477
Разом до перемоги!

Зараз активно ведуться будівельні роботи школи-ліцею в житловому комплексі “Містечко Центральне” по вул. Височана, 18

Стосовно інформації про вартість та актуальні планування квартир телефонуйте:
+38 050 087 77 77

Інші новини:

Дякуємо за Вашу заявку!

Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом