Головна Про нас Інфраструктура Хід будівництва Новини Контакти +38 097 2000 777 +38 096 2000 777

Найкращий в регіоні забудовник

Найкращий в регіоні забудовник. Будівельна компанія “Спілка забудівників” є одним з кращих забудовників у західному регіоні. Це було засвідчено учасниками благодійної виставки-форуму лідерів нерухомості, в якій ми взяли безпосередню участь.

Ми представили макети двох об’єктів – житлового комплексу “Містечко Центральне” та житлового району “Княгинин”, які зараз активно розбудовуємо. Тільки тут ми забезпечимо житлом понад 20 тисяч осіб.

Під час заходу головний інженер нашої компанії Іван Рогів розповів, як ми пристосувались до масових відключень електроенергії та про наше планове будівництво. Він акцентував на соціальному та європейському рівнях наших новобудов. В обох районах є все для ідеального життя: зручна транспортна розв’язка, підземні паркінги, просторі внутрішні двори зі спортивними й відпочинковими майданчиками, ТЦ, ТРЦ та навіть навчальні заклади. 

Протягом останніх місяців 40-60% наших покупців це вимушені переселенці, яким необхідне готове житло. Тому вже понад пів року пропонуємо послугу квартири з ремонтом “під ключ”. Крім того, ми постійно вводимо знижки й програми на полегшення придбання житла для усіх клієнтів!

Попри все, будівельна компанія “Спілка забудівників” рухається тільки вперед та працює на перемогу! За інформацією про вартість та актуальні планування квартир телефонуйте у відділ продажу:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.

Інші новини:

Дякуємо за Вашу заявку!

Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом