Головна Про нас Інфраструктура Хід будівництва Новини Контакти +38 097 2000 777 +38 096 2000 777

Комфортні умови навчання

Комфортні умови навчання. Вчителі приватної гімназії “Крила”, яка знаходиться у житловому районі “Княгинин” роблять усе для того, щоб створити комфортні умови навчання.

У перший, другий та сьомий класи приватної гімназії вступили 10 діток із числа внутрішньо переміщених осіб. 

Перед знайомством з ними вчителі проконсультувались із психологом, адже важливо, щоб ця зустріч пройшла в комфортних для дітей умовах і не викликала в них додаткових стресів.

Надалі у гімназії працюватиме психолог-психотерапевт, яка будуватиме для діток окрему програму. Вона не виділятиме їх, але спрямована на легшу адаптацію до навчання. 

Попри важку ситуацію у країні, в гімназії “Крила” намагаються забезпечити дітей якісною освітою. Вчителі переконані, що навчання і перебування у звичному середовищі допомагає учням пережити цю ситуацію.  

Тож колектив гімназії планує робити все для того, щоб діти, які в ній навчаються, почувались комфортно і росли з любов’ю до України.

Наразі набір у перші класи вже закритий. Є ще декілька місць у другий і сьомий класи.

Нагадаємо, що будівельна компанія “Спілка забудівників” виконала будівництво та реалізацію приватної гімназії. Ми створюємо навчальні заклади з ідеальними умовами для ваших дітей, адже турбуємось про майбутнє нашої України!

Інші новини:

Дякуємо за Вашу заявку!

Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом