Головна Про нас Інфраструктура Хід будівництва Новини Контакти +38 097 2000 777 +38 096 2000 777

Характеристика будівництва: використання гіпсо- та газоблоків

Характеристика будівництва: використання гіпсо- та газоблоків. Надійна будівельна компанія “Спілка забудівників” веде планове будівництво житлового району “Княгинин”.

Ми постійно зосереджуємося на питанні якості житла та його відповідності європейським стандартам. Саме тому надаємо перевагу використанню високоякісних матеріалів для будівництва міцних та безпечних будинків. 

Продовжуємо розповідати про характеристику будівництва наших об’єктів! 

Для зведення міжкімнатних перегородок ми використовуємо гіпсоблоки. Це екологічно-чистий та вологостійкий матеріал. Він зручний у використанні, що дозволяє підтримувати швидкі темпи будівництва. А ще, перегородка з гіпсоблоків не потребує оштукатурювання.

Враховуючи прохання покупців, наша компанія починає виконувати перегородки ще й із газоблоків. Вони такі ж якісні, як і гіпсоблоки, мають підвищену звукоізоляцію та мають суттєву перевагу – це легший матеріал, завдяки чому зменшується навантаження на будівлю. 

Міцні стіни – запорука благополуччя будинку. Тож наші будівлі міцні, надійні та теплі! За інформацією про актуальні планування квартир телефонуйте:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.

Інші новини:

Дякуємо за Вашу заявку!

Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом