Головна Про нас Інфраструктура Хід будівництва Новини Контакти +38 097 2000 777 +38 096 2000 777

Допомога нашим захисникам

Допомога нашим захисникам. На цей час понад 170 робітників будівельної компанії “Спілка забудівників” воюють на передовій, захищають українську землю та звільняють окуповані території.

До нас завітав водій нашої компанії Володимир Іванишин, який уже рік воює на фронті і отримав відзнаку Івано-Франківської облдержадміністрації та обласної ради “За бойову звитягу”. Захисник ділиться, що зараз їхнім завданням є оборона української землі від ворога. А ми переконані, що наше завдання – бути надійною опорою для кожного нашого будівельника, який зараз на передовій!

Володимир подякував нам за нашу постійну благодійну діяльність. Він каже, що, перебуваючи на передовій, усі наші будівельники відчувають підтримку компанії та знають, куди звертатися за допомогою.

Окрім персональної допомоги кожному працівнику, на потреби фронту ми відправили 7 машин, здійснили гуманітарну допомогу на майже 40 тонн та робимо цінний внесок у роботу протиповітряної оборони. Також долучаємось до благодійних заходів міста та ініціатив на підтримку ЗСУ. 

Після перемоги Володимир планує повернутися на роботу у нашій компанії й зауважує, що людина завжди повертається туди, де було добре. 

Інші новини:

Дякуємо за Вашу заявку!

Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом