Головна Про нас Інфраструктура Хід будівництва Новини Контакти +38 097 2000 777 +38 096 2000 777

День знань у приватній гімназії

День знань у приватній гімназії. У житловому районі “Княгинин” в івано-франківській приватній гімназії “Крила” відзначили День знань.

Сьогодні на шкільному подвір’ї для діток зробили справжнє свято та провели урочисту лінійку до першого вересня. Під час дійства усі віддали шану Героям, завдяки яким дітки змогли відчути атмосферу сьогоднішнього свята. 

Після усіх урочистостей, школярі пішли на свій перший урок. Так, цього року шкільний поріг переступлять 98 дітей, серед яких — 15% з числа внутрішньопереміщених осіб. Також у гімназії навчаються дітки захисників України, які зараз перебувають на фронті, та мешканці нашого житлового району.

Загалом у гімназії працюють два перших класи, два других, шостий та сьомий.

Нагадаємо, що будівельна компанія “Спілка забудівників” виконала будівництво та реалізацію приватної гімназії “Крила”. А до першого вересня облаштувала ще один клас для першачків.

Крім того, наразі наша компанія працює над будівництвом навчального закладу у житловому комплексі “Містечко Центральне”.

Ми створюємо навчальні заклади з ідеальними умовами для ваших дітей, адже турбуємось про майбутнє нашої нації. Бажаємо усім діткам мирного неба та щасливого дитинства.

Інші новини:

Дякуємо за Вашу заявку!

Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом