Головна Про нас Інфраструктура Хід будівництва Новини Контакти +38 097 2000 777 +38 096 2000 777

Чому нас обирають

Чому нас обирають. Шукаєте надійного забудовника? Будівельна компанія “Спілка забудівників” є затребуваною та успішною компанією із 18-річним досвідом роботи.

Нас обирають, бо ми створюємо нові світи з особливою атмосферою у центрі Івано-Франківська. При зведенні будинків ми не лише дотримуємось усіх будівельних норм, але й турбуємось про комфорт мешканців та культурне надбання об’єктів. 

Так, у житловому комплексі “Містечко Центральне” та житловому районі “Княгинин” є усе для ідеального життя: зручна транспортна розв’язка, оптимальні планування квартир, підземні паркінги, просторі внутрішні двори зі спортивними й відпочинковими майданчиками, ТЦ і ТРЦ та навіть навчальні заклади. Крім того, ми створили багато художніх композицій, дві з яких – увійшли до Книги рекордів України. 

Ще однією перевагою є наша гнучка цінова політика, адже ми постійно підлаштовуємось під бажання та можливості клієнтів.

І найголовніше – працюємо за будь-яких умов. Ми впевнено долаємо усі труднощі, щоб зводити житло для вас і будуємо його без затримок.

Підтримуємо економіку країни та закладаємо фундамент вашого мирного майбутнього! За інформацією про вартість та актуальні планування квартир телефонуйте у відділ продажу:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.

Інші новини:

Дякуємо за Вашу заявку!

Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом