Головна Про нас Інфраструктура Хід будівництва Новини Контакти +38 097 2000 777 +38 096 2000 777

Чергова виробнича нарада

Чергова виробнича нарада. Другого березня відбулась виробнича нарада з виконробами, фасадниками, віконниками та бляхарями будівельної компанії “Спілка забудівників”.

Під час зустрічі говорили про принципи розбудови житлового району “Княгинин”. Головною темою була взаємодія між названими спеціалістами при зведенні наших будинків.

Усі суміжники разом з головним інженером Іваном Рогівим розглянули низку питань й обговорили найдрібніші нюанси щодо якості та організації ведення будівельних робіт. Також звернули увагу на дотримання правил безпеки під час перебування на будівельному майданчику.

За результатами наради, працівникам було поставлене завдання неухильно дотримуватись усіх будівельних норм та правил безпеки під час ведення усіх робіт.

Зауважимо, що завдяки таким систематичним нарадам з робітниками, БК “Спілка забудівників” здійснює будівництво житлових об’єктів на відповідному рівні! А в останні місяці ми ще більше зосереджуємося на питанні якості житла та його відповідності європейським стандартам.  

За інформацією про актуальні планування квартир або комерційних приміщень звертайтесь у відділ продажу:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.

Інші новини:

Дякуємо за Вашу заявку!

Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом