Головна Про нас Інфраструктура Хід будівництва Новини Контакти +38 097 2000 777 +38 096 2000 777

Будівельна компанія “Спілка забудівників” відкрила кільцевий рух у житловому районі “Княгинин”

Будівельна компанія “Спілка забудівників” відкрила кільцевий рух на перехресті Бульвару Молоді у районі та вулиці Княгинин.

Нове досягнення компанії приурочили до Великодня, як величного свята перемоги життя над смертю, перемоги України у її війні з окупантом.

“Сьогодні, на 50 день війни, ми досягли певного успіху – відкрили кільцевий рух на перехресті нашого Бульвару Молоді і вулиці Княгинин. Це така окраса для міста і маленька радість у нелегкі воєнні дні”, – говорить голова правління будівельної компанії “Спілки забудівників” Микола Филюк.

У компанії переконані, що сьогодні, у час війни, потрібно ще більше працювати для країни, піднімати її економіку та допомагати усім, хто зараз опинився у скруті.

Будівельна компанія “Спілка забудівників” у цей непростий час для країни працює, працює впевнено, виконує доручення президента про забезпечення житлом людей, які постраждали від війни. Ми робимо все для цього. У нас організована чітка робота. Наші працівники чітко розуміють свої завдання і працюють злагоджено”, – додає Филюк.

Також голова правління компанії наголосив, що наразі роботи ведуться на 15 будинках, які зводить будівельна компанія “Спілка забудівників” у місті.

Компанія повністю забезпечена ресурсами для роботи, регулярно виплачує заробітню плату працівникам та субпідрядникам.

До слова, Житловий район “Княгинин” — один із великих проєктів БК “Спілка забудівників”. Житловий комплекс налічує 41 корпус і 1700 парко-місць. Поруч району знаходяться всі головні інфраструктурні об’єкти, відпочинкова зона, річка, АС2.

Мешканці отримають не просто квартиру, а надійну та комфортну оселю в одній з багатоповерхівок, які знаходяться в закритому дворі, вільному від автотранспорту. Тут будуть спортивні та ігрові майданчики, дитячий садок, найбільший у місті підземний паркінг та цілодобова система відеонагляду.

Інші новини:

Дякуємо за Вашу заявку!

Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом