Головна Про нас Інфраструктура Хід будівництва Новини Контакти +38 097 2000 777 +38 096 2000 777

Активна громадська позиція

Активна громадська позиція. Розпочинаємо тиждень з приємних новин! За активну громадську позицію будівельна компанія “Спілка забудівників” отримала аж дві подяки.

З початку повномасштабного наступу наша компанія займається волонтерською діяльністю. Ми відправили на фронт 6 машин, здійснили гуманітарну допомогу на понад 35 тонн та забезпечуємо всім необхідним українських захисників. 

З гордістю повідомляємо, що командир військової частини А7127 Віктор Павлюк передав нам Подяку від командування та особового складу Роти Вогневої Підтримки. Вони висловили вдячність за активну громадську позицію та допомогу, яку ми надаємо!

Зараз на наших очах пишеться історія всієї України. Міцний дух, власні переживання та національну єдність громадськість Івано-Франківська вирішила передати нащадкам, заклавши на території ЖР “Княгинин” Капсулу часу. Ми відгукнулись на їх прохання і, за участі представників усіх навчальних закладів міста та молодіжних організацій, відправили 100 послань у майбутнє. 

Тож ще одну Подяку ми отримали від директора департаменту молодіжної політики та спорту Віталія Матешка за співпрацю у проведенні такої історичної події.

Будівельна компанія “Спілка забудівників” – створюємо комфортне житло та закладаємо фундамент вашого мирного майбутнього!

Інші новини:

Дякуємо за Вашу заявку!

Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом